More
Villa Aurelia, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
4bd 660m² - Villa Aurelia
Villa Aurelia, Asunción
Deal Rank #12652
Investment Rank #12814
Deal Score
23
Investment Score
26
Key Metrics
Price
$540,613
Built Area
660 m²
Terrain
690 m²
Price/m²
$819/m²
Bedrooms
4
Est. Monthly Rent
$1966/mo
Gross Yield
4.4%
Neighborhood Trend
-5.1%
Days on Market
117d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 19, 2026
Quality Penalty
-50%
View on RE/MAX