More
San Vicente, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
1bd 39.51m² - San Vicente
San Vicente, Asunción
Deal Rank #12436
Investment Rank #11436
Deal Score
21
Investment Score
36
Key Metrics
Price
$89,000
Built Area
39.51 m²
Terrain
52 m²
Price/m²
$2253/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Neighborhood Trend
+22.0%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
477d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX