Back to listings
4bd 275m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #12288
Investment Rank #6741
Deal Score
23
Investment Score
61
Key Metrics
Price
$280,000
Built Area
275 m²
Terrain
420 m²
Price/m²
$1018/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
3
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$1303/mo
Gross Yield
5.6%
Neighborhood Trend
+5.7%
Days on Market
580d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 12, 2026
View on RE/MAX