More
Colonia Thompson, Ypané, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
1bd 68m² - Ypané
Ypané, Central
Deal Rank #6343
Investment Rank #12067
Deal Score
50
Investment Score
34
Key Metrics
Price
$45,870
Built Area
68 m²
Terrain
401 m²
Price/m²
$675/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Neighborhood Trend
-21.8%
Days on Market
120d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX