More
Antolin Irala casi Cnel Escurra N! 931, Herrera, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
4bd 280m² - Herrera
Herrera, Asunción
Deal Rank #10823
Investment Rank #7554
Deal Score
33
Investment Score
59
Key Metrics
Price
$400,000
Built Area
280 m²
Terrain
476 m²
Price/m²
$1429/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
3
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$2212/mo
Gross Yield
6.6%
Neighborhood Trend
+17.2%
Days on Market
106d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
May 8, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX