More
111434 Dr. Emilio Cubas - Arsenales - Barcequillo, San Lorenzo, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 160m² - San Lorenzo
San Lorenzo, Central
Deal Rank #12269
Investment Rank #5315
Deal Score
27
Investment Score
67
Key Metrics
Price
$146,511
Built Area
160 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$916/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
2
Parking
4
Investment
Est. Monthly Rent
$653/mo
Gross Yield
5.3%
Neighborhood Trend
+25.7%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
609d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Mar 10, 2026
View on RE/MAX