Back to listings
2bd 280m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #13837
Investment Rank #13662
Deal Score
14
Investment Score
18
Key Metrics
Price
$108,825
Built Area
280 m²
Terrain
445 m²
Price/m²
$389/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$522/mo
Gross Yield
5.8%
Neighborhood Trend
+5.8%
Days on Market
237d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Feb 10, 2026
Quality Penalty
-78%
View on RE/MAX