Back to listings
2bd 70m² - Ypané
Ypané, Central
Deal Rank #8328
Investment Rank #11737
Deal Score
44
Investment Score
36
Key Metrics
Price
$28,541
Built Area
70 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$408/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Neighborhood Trend
-21.8%
Days on Market
460d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Mar 19, 2026
View on RE/MAX