More
Central, Fernando De La Mora, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 70m² - Fernando de la Mora
Fernando de la Mora, Central
Deal Rank #12595
Investment Rank #10851
Deal Score
24
Investment Score
44
Key Metrics
Price
$139,251
Built Area
70 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$1989/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$571/mo
Gross Yield
4.9%
Neighborhood Trend
+12.6%
Days on Market
150d
Flood Risk
MEDIUM
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX