Back to listings
3bd 100m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #13640
Investment Rank #10137
Deal Score
13
Investment Score
48
Key Metrics
Price
$171,599
Built Area
100 m²
Terrain
627 m²
Price/m²
$1716/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$1062/mo
Gross Yield
7.4%
Neighborhood Trend
+2.6%
Days on Market
564d
Flood Risk
LOW
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 17, 2026
View on RE/MAX