More
- Pedro J. Carles - María Auxiliadora, San Lorenzo, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 100m² - San Lorenzo
San Lorenzo, Central
Deal Rank #13893
Investment Rank #7523
Deal Score
13
Investment Score
60
Key Metrics
Price
$184,302
Built Area
100 m²
Terrain
365 m²
Price/m²
$1843/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$653/mo
Gross Yield
4.2%
Neighborhood Trend
+25.7%
Days on Market
527d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX