More
1840 Fulgencio Yegros - Batallón 40 - Obrero, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
5bd 249.52m² - Obrero
Obrero, Asunción
Deal Rank #11124
Investment Rank #9183
Deal Score
32
Investment Score
53
Key Metrics
Price
$210,000
Built Area
249.52 m²
Terrain
318.69 m²
Price/m²
$842/m²
Bedrooms
5
Bathrooms
6
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$1062/mo
Gross Yield
6.1%
Neighborhood Trend
+33.4%
Days on Market
116d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 18, 2026
Last Seen
May 17, 2026
View on RE/MAX