More
S/N PHP3+CRV, Cañada Garay, Luque, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 62m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #9558
Investment Rank #7327
Pre-Construction
Deal Score
39
Investment Score
60
Key Metrics
Price
$52,374
Built Area
62 m²
Terrain
120 m²
Price/m²
$845/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$532/mo
Gross Yield
12.2%
Neighborhood Trend
+6.0%
Details
Condition
Under construction
Seller
Agency
Days on Market
175d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX