More
S/N PHP3+CRV, Cañada Garay, Luque, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 66m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #10351
Investment Rank #8385
Pre-Construction
Deal Score
35
Investment Score
56
Key Metrics
Price
$60,853
Built Area
66 m²
Terrain
175 m²
Price/m²
$922/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$532/mo
Gross Yield
10.5%
Neighborhood Trend
+6.0%
Details
Condition
Under construction
Seller
Agency
Days on Market
175d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX