More
AVDA GRAL SANTOS ESQUINA AVDA ESPAÑA, Las Mercedes, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
1bd 47.11m² - Las Mercedes
Las Mercedes, Asunción
Deal Rank #8543
Investment Rank #6309
Deal Score
42
Investment Score
59
Key Metrics
Price
$79,300
Built Area
47.11 m²
Terrain
47.11 m²
Price/m²
$1683/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$646/mo
Gross Yield
9.8%
Neighborhood Trend
-3.6%
Days on Market
251d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 17, 2026
View on RE/MAX