More
Senador Huey Pierce Long 626, Villa Morra, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
28.47m² - Villa Morra
Villa Morra, Asunción
Deal Rank #5988
Investment Rank #305
Deal Score
51
Investment Score
87
Key Metrics
Price
$45,752
Built Area
28.47 m²
Terrain
28.47 m²
Price/m²
$1607/m²
Bedrooms
-
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$700/mo
Gross Yield
18.4%
Neighborhood Trend
+4.9%
Days on Market
486d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX