More
JUAN E. OLEARY - O'leary e/ Victor haedo - La Encarnación, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 50m² - La Encarnación
La Encarnación, Asunción
Deal Rank #7602
Investment Rank #8065
Deal Score
46
Investment Score
52
Key Metrics
Price
$53,931
Built Area
50 m²
Terrain
50 m²
Price/m²
$1079/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Neighborhood Trend
+12.5%
Days on Market
342d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 17, 2026
View on RE/MAX