More
Claudio Arrua - Claudio Arrua - Luque, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
1bd 41m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #2809
Investment Rank #312
Deal Score
63
Investment Score
86
Key Metrics
Price
$38,000
Built Area
41 m²
Terrain
41 m²
Price/m²
$927/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$508/mo
Gross Yield
16.0%
Neighborhood Trend
+8.2%
Days on Market
230d
Flood Risk
MEDIUM
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX