More
Yhaguy c/ Mbocaya - Yhaguy c/ Mbocaya - Primer Barrio, Luque, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
1bd 32.9m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #6776
Investment Rank #679
Deal Score
48
Investment Score
83
Key Metrics
Price
$44,281
Built Area
32.9 m²
Terrain
32.9 m²
Price/m²
$1346/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$508/mo
Gross Yield
13.8%
Neighborhood Trend
+8.2%
Days on Market
210d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX