More
- Edificio Eminent - Ycuá Satí, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
1bd 89.9m² - Ycuá Satí
Ycuá Satí, Asunción
Deal Rank #12628
Investment Rank #12289
Deal Score
18
Investment Score
26
Key Metrics
Price
$188,000
Built Area
89.9 m²
Terrain
89.9 m²
Price/m²
$2091/m²
Bedrooms
1
Est. Monthly Rent
$800/mo
Gross Yield
5.1%
Neighborhood Trend
+5.1%
Days on Market
303d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Mar 11, 2026
Last Seen
May 17, 2026
Quality Penalty
-50%
View on RE/MAX