More
quiindy esq.luque, Villa Elisa, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 180m² - Villa Elisa
Villa Elisa, Central
Deal Rank #8618
Investment Rank #4370
Deal Score
43
Investment Score
70
Key Metrics
Price
$93,380
Built Area
180 m²
Terrain
39615 m²
Price/m²
$519/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$734/mo
Gross Yield
9.4%
Neighborhood Trend
-1.8%
Days on Market
456d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX