Back to listings
3bd 88m² - Ytay
Ytay, Asunción
Deal Rank #4713
Investment Rank #9998
Deal Score
56
Investment Score
44
Key Metrics
Price
$122,000
Built Area
88 m²
Terrain
88 m²
Price/m²
$1386/m²
Bedrooms
3
Est. Monthly Rent
$601/mo
Gross Yield
5.9%
Neighborhood Trend
+6.1%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
114d
Flood Risk
MEDIUM
First Listed
Feb 20, 2026
Last Seen
May 17, 2026
View on RE/MAX