Back to listings
2bd 95.64m² - Manorá
Manorá, Asunción
Deal Rank #2499
Investment Rank #3547
Deal Score
65
Investment Score
69
Key Metrics
Price
$165,000
Built Area
95.64 m²
Terrain
95.64 m²
Price/m²
$1725/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
3
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$979/mo
Gross Yield
7.1%
Neighborhood Trend
+27.9%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
185d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX