More
AVENIDA BOGGIANI - Avenida Boggiani casi R.I. 2 Ytororo, Denis Roa, A - San Cristóbal, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
1bd 72m² - San Cristóbal
San Cristóbal, Asunción
Deal Rank #10897
Investment Rank #12433
Deal Score
32
Investment Score
21
Key Metrics
Price
$157,500
Built Area
72 m²
Terrain
72 m²
Price/m²
$2188/m²
Bedrooms
1
Neighborhood Trend
-5.1%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
161d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 13, 2026
View on RE/MAX