More
Tomas Lombardo casi Manfred Stark Loma Pytá, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 135m² - Loma Pytá
Loma Pytá, Asunción
Deal Rank #7865
Investment Rank #8412
Deal Score
45
Investment Score
51
Key Metrics
Price
$204,000
Built Area
135 m²
Terrain
135 m²
Price/m²
$1511/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$1000/mo
Gross Yield
5.9%
Neighborhood Trend
+2.2%
Days on Market
512d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Feb 10, 2026
View on RE/MAX