More
- Entre Portugal y Holanda - Sajonia, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
4bd 204m² - Sajonia
Sajonia, Asunción
Deal Rank #11547
Investment Rank #12160
Deal Score
31
Investment Score
34
Key Metrics
Price
$220,000
Built Area
204 m²
Terrain
426 m²
Price/m²
$1078/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
4
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$1061/mo
Gross Yield
5.8%
Neighborhood Trend
-2.7%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
149d
Flood Risk
MEDIUM
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX