More
Mcal Estigarribia c/ Pettirossi, Lambaré, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 260m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #10027
Investment Rank #4316
Deal Score
35
Investment Score
69
Key Metrics
Price
$178,500
Built Area
260 m²
Terrain
234 m²
Price/m²
$687/m²
Bedrooms
3
Est. Monthly Rent
$1100/mo
Gross Yield
7.4%
Neighborhood Trend
+4.9%
Days on Market
821d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 13, 2026
View on RE/MAX