More
San Vicente, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
4bd 244m² - San Vicente
San Vicente, Asunción
Deal Rank #6667
Investment Rank #934
Deal Score
49
Investment Score
84
Key Metrics
Price
$118,753
Built Area
244 m²
Terrain
375 m²
Price/m²
$487/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
4
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$1226/mo
Gross Yield
12.4%
Neighborhood Trend
+34.5%
Days on Market
270d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Mar 6, 2026
View on RE/MAX