More
Villa Aurelia, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
1bd 36m² - Villa Aurelia
Villa Aurelia, Asunción
Deal Rank #8979
Investment Rank #11950
Deal Score
41
Investment Score
31
Key Metrics
Price
$51,480
Built Area
36 m²
Terrain
36 m²
Price/m²
$1430/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Neighborhood Trend
-12.9%
Days on Market
208d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Apr 22, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX