Back to listings
3bd 120m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #11952
Investment Rank #5309
Pre-Construction
Deal Score
29
Investment Score
67
Key Metrics
Price
$116,359
Built Area
120 m²
Terrain
181 m²
Price/m²
$970/m²
Bedrooms
3
Est. Monthly Rent
$816/mo
Gross Yield
8.4%
Neighborhood Trend
+5.8%
Details
Condition
Under construction
Seller
Agency
Days on Market
554d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Feb 23, 2026
View on RE/MAX