More
O Higgins, Mariano Roque Alonso, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
1bd 30m² - Mariano Roque Alonso
Mariano Roque Alonso, Central
Deal Rank #4268
Investment Rank #1867
Pre-Construction
Deal Score
58
Investment Score
76
Key Metrics
Price
$36,750
Built Area
30 m²
Terrain
30 m²
Price/m²
$1225/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$909/mo
Gross Yield
29.7%
Neighborhood Trend
-3.1%
Details
Condition
Under construction
Seller
Agency
Days on Market
410d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX