More
Molas - Dr. Felipe Molas 342 - Madame Lynch, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 75m² - Madame Lynch
Madame Lynch, Asunción
Deal Rank #13100
Investment Rank #12128
Deal Score
11
Investment Score
30
Key Metrics
Price
$171,000
Built Area
75 m²
Terrain
101 m²
Price/m²
$2280/m²
Neighborhood Trend
+13.0%
Days on Market
828d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX