More
Trinidad, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
5bd 530m² - Trinidad
Trinidad, Asunción
Deal Rank #7400
Investment Rank #11098
Deal Score
47
Investment Score
41
Key Metrics
Price
$399,000
Built Area
530 m²
Terrain
683 m²
Price/m²
$753/m²
Bedrooms
5
Bathrooms
5
Parking
4
Days on Market
281d
Flood Risk
MEDIUM
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Mar 23, 2026
View on RE/MAX