More
Molina - Calle Molina c/Tte Rivarola - Fernando De La Mora, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
1bd 33m² - Fernando de la Mora
Fernando de la Mora, Central
Deal Rank #1650
Investment Rank #1063
Deal Score
69
Investment Score
80
Key Metrics
Price
$29,161
Built Area
33 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$884/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$490/mo
Gross Yield
20.1%
Neighborhood Trend
-1.9%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
167d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX