More
San Isidro, Lambaré, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 380m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #922
Investment Rank #1811
Deal Score
72
Investment Score
79
Key Metrics
Price
$131,058
Built Area
380 m²
Terrain
390 m²
Price/m²
$345/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$1024/mo
Gross Yield
9.4%
Neighborhood Trend
+2.0%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
105d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX