More
JERUSALEN/ CORALES Y MANORÁ, Pitiantuta, Fernando De La Mora, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 150m² - Fernando de la Mora
Fernando de la Mora, Central
Deal Rank #7975
Investment Rank #4730
Deal Score
44
Investment Score
68
Key Metrics
Price
$122,178
Built Area
150 m²
Terrain
400 m²
Price/m²
$815/m²
Est. Monthly Rent
$603/mo
Gross Yield
5.9%
Neighborhood Trend
+5.8%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
217d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 13, 2026
View on RE/MAX