More
761 Legión Civil Extranjera, Villa Morra, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
1bd 45m² - Villa Morra
Villa Morra, Asunción
Deal Rank #11728
Investment Rank #7016
Deal Score
28
Investment Score
56
Key Metrics
Price
$98,000
Built Area
45 m²
Terrain
10 m²
Price/m²
$2178/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$700/mo
Gross Yield
8.6%
Neighborhood Trend
+4.9%
Days on Market
290d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Apr 7, 2026
View on RE/MAX