More
Salado, Limpio, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 80m² - Limpio
Limpio, Central
Deal Rank #8785
Investment Rank #11298
Deal Score
41
Investment Score
37
Key Metrics
Price
$58,646
Built Area
80 m²
Terrain
12 m²
Price/m²
$733/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Neighborhood Trend
-21.1%
Days on Market
155d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 20, 2026
Last Seen
May 13, 2026
View on RE/MAX