More
Las Lomas (Carmelitas), Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
1bd 53.45m² - Las Lomas
Las Lomas, Asunción
Deal Rank #4955
Investment Rank #2112
Deal Score
55
Investment Score
75
Key Metrics
Price
$93,538
Built Area
53.45 m²
Terrain
53.45 m²
Price/m²
$1750/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$824/mo
Gross Yield
10.6%
Neighborhood Trend
+1.6%
Days on Market
239d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 18, 2026
Last Seen
May 20, 2026
View on RE/MAX