More
928 R.I. 4 Curupayty - José de la Cruz Ayala - Mariscal Estigarribia, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
5bd 252m² - Mariscal Estigarribia
Mariscal Estigarribia, Asunción
Deal Rank #10163
Investment Rank #11195
Deal Score
36
Investment Score
41
Key Metrics
Price
$409,555
Built Area
252 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$1625/m²
Bedrooms
5
Bathrooms
3
Neighborhood Trend
-14.3%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
109d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX