More
- Hortensia Salcedo - Las Mercedes, San Lorenzo, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
4bd 120m² - San Lorenzo
San Lorenzo, Central
Deal Rank #3477
Investment Rank #128
Deal Score
60
Investment Score
91
Key Metrics
Price
$52,129
Built Area
120 m²
Terrain
348 m²
Price/m²
$434/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$1500/mo
Gross Yield
34.5%
Neighborhood Trend
+25.2%
Days on Market
89d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 21, 2026
Last Seen
May 13, 2026
View on RE/MAX