Back to listings
3bd 154m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #11712
Investment Rank #8752
Pre-Construction
Deal Score
27
Investment Score
54
Key Metrics
Price
$175,000
Built Area
154 m²
Price/m²
$1136/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$1075/mo
Gross Yield
7.4%
Neighborhood Trend
+5.7%
Details
Condition
Under construction
Seller
Agency
Days on Market
286d
Flood Risk
LOW
First Listed
Mar 25, 2026
Last Seen
Mar 25, 2026
View on InfoCasas