Back to listings
2bd 72m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #9001
Investment Rank #1989
Pre-Construction
Deal Score
41
Investment Score
79
Key Metrics
Price
$48,937
Built Area
72 m²
Price/m²
$680/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$532/mo
Gross Yield
13.1%
Neighborhood Trend
+6.0%
Details
Condition
Under construction
Seller
Agency
Days on Market
1000d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Mar 31, 2026
Last Seen
Mar 31, 2026
View on InfoCasas