More
VENDO 1 DORM-MBURUCUYA | inver.tips
Back to listings
1bd 67m² - Mburucuyá
Mburucuyá, Asunción
Deal Rank #1530
Investment Rank #2913
Deal Score
70
Investment Score
72
Key Metrics
Price
$96,000
Built Area
67 m²
Price/m²
$1433/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$750/mo
Gross Yield
9.4%
Neighborhood Trend
+2.7%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
2973d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas