More
Vendo Espectacular Inmueble Zona Herrera! | inver.tips
Back to listings
4bd 333m² - Herrera
Herrera, Asunción
Deal Rank #2437
Investment Rank #1935
Deal Score
64
Investment Score
79
Key Metrics
Price
$270,000
Built Area
333 m²
Terrain
552 m²
Price/m²
$811/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
3
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$2982/mo
Gross Yield
13.3%
Neighborhood Trend
+16.5%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
2002d
Flood Risk
LOW
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas