More
A 50 metros del Shopping del Sol! | inver.tips
Back to listings
2bd 119m² - San Jorge
San Jorge, Asunción
Deal Rank #11095
Investment Rank #8978
Deal Score
32
Investment Score
49
Key Metrics
Price
$249,000
Built Area
119 m²
Price/m²
$2092/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
3
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$1500/mo
Gross Yield
7.2%
Neighborhood Trend
+7.7%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
1900d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas