Back to listings
2bd 93m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #9541
Investment Rank #11790
Deal Score
38
Investment Score
31
Key Metrics
Price
$105,000
Built Area
93 m²
Price/m²
$1129/m²
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$570/mo
Gross Yield
6.5%
Neighborhood Trend
-6.6%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
1866d
Flood Risk
MEDIUM
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas