Back to listings
2bd 56m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #12410
Investment Rank #4557
Pre-Construction
Deal Score
24
Investment Score
69
Key Metrics
Price
$50,000
Built Area
56 m²
Terrain
278 m²
Price/m²
$893/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$572/mo
Gross Yield
13.7%
Neighborhood Trend
+6.0%
Details
Condition
Under construction
Seller
Agency
Days on Market
1542d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas