Back to listings
2bd 87m² - Asunción
Asunción, Asunción
Deal Rank #5657
Investment Rank #1207
Pre-Construction
Deal Score
52
Investment Score
82
Key Metrics
Price
$37,179
Built Area
87 m²
Terrain
87 m²
Price/m²
$427/m²
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$749/mo
Gross Yield
24.2%
Neighborhood Trend
+4.1%
Details
Condition
Under construction
Seller
Developer
Days on Market
1338d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas