Back to listings
3bd 84m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #9326
Investment Rank #5688
Pre-Construction
Deal Score
40
Investment Score
61
Key Metrics
Price
$94,320
Built Area
84 m²
Price/m²
$1123/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
1
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$586/mo
Gross Yield
7.4%
Neighborhood Trend
+8.0%
Details
Condition
Pre-construction
Seller
Developer
Days on Market
1302d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas